The Walking Dead Resimleri

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

The Walking Dead son zamanlardan oldukça popüler bir gerilim dizidir. Zombilerin dünyayı kuşatması karşısında insanların hayatta kalma mücadelesini ekranlara getiren The Walking Dead yabancı dizi severlerin gözdesidir. Son derece profesyonel makyajları ve son derece iyi kurgusu ile sizi savaşın tam ortasına atacağına benziyor. The Walking Dead 6. Sezonu izlemeye henüz başlamayanlar çok şey kaçırmışa benziyor. Bence en kısa zaman da kendinize zaman ayırın ve dizinin ilginç dünyasında sizde yerinizi alın.

Dediğimiz gibi bu heyecan sürüyor ve 6.Sezon ise hala devam ediyor. The Walking Dead 6.sezonu izlemeyenler için The Walking Dead Türkçe altyazılı izleme seçenekleri ile bir başlangıç yapmalarını tavsiye ederiz.

Hayranların aklına takılan en önemli soru ise bu sezon neler var?Bizi neler bekliyor?The Walking Dead 6.Sezonun konusu da bir o kadar merak konusu olacağa benziyor. The Walking Dead 1.Sezonda dizi yeni yeni şekillenmiş ve zombi savaşının başlaması için belli olaylar vurgulanmıştı.

Dünyada işler iyice kızışmaya başlıyor. Artık insanların huzuru iyice kaçmaya başlayacak. Çünkü onların burada bulunmasını istemeyen bir grup dünyada etkinliğini sürdürmeye başlıyor. Artık insan ırkı ve yürüyen ölüler arasında yaşanacak bu sıra dışı mücadeleyi yakından takip edebilirsiniz.

Çünkü daha önce aklımıza bile gelmeyen türde konular oluşturulmuş. Hastalığın yayılmasını kimse durduramıyor. Ve zaman geçtikçe bu durum iyice kötüye gitmeye başlamıştır. İnsanların hayatını alt üst etmeye başlayan hastalık yayıldığında insanlar zombi haline dönüşmeye başladı.

Dış kesimlerden dünyaya gelen zombilerin yanı sıra normal insanların da zombi şekline dönüşmesi işleri iyice kızıştıracaktır. Artık The Walking Dead izlerken özel av ekiplerini ve hastalığın daha fazla bulaşmadan ortadan kaldırılması için nasıl bir mücadele sergilendiğini göreceksiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
405 views
FILM BILGILERI 2 years önce eklendi
The Walking Dead Resimleri

The Walking Dead son zamanlardan oldukça popüler bir gerilim dizidir. Zombilerin dünyayı kuşatması karşısında insanların hayatta kalma mücadelesini ekranlara getiren The Walking Dead yabancı dizi severlerin gözdesidir. Son derece profesyonel makyajları ve son derece iyi kurgusu ile sizi savaşın tam ortasına atacağına benziyor. The Walking Dead 6. Sezonu izlemeye henüz başlamayanlar çok şey kaçırmışa benziyor. […]

Tür: 2015 Filmleri

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *