Bakış Açısı – Vantage Point Tr Dublaj Full Film İzle

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6 Part 7Yorum yap

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
1,029 views
FILM BILGILERI 2 years önce eklendi
Bakış Açısı – Vantage Point Tr Dublaj Full Film İzle

Vantage Point 2008 yapımı Aksiyon-Suç filmidir. Kent Taylor (Matthew Fox) ve Thomas Barnes (Dennis Quaid) , küresel boyutta terörle savaşın dönüm noktasında Başkan Ashton’ı (William Hurt) korumakla görevlendirilen gizli ajanlardır.
Başkan Ashton, İspanya’ya varışından birkaç dakika sonra vurulunca, kargaşa baş gösterir ve suikastçı avı sırasında apayrı yaşamlar kesişir. Kalabalıkta yer alan Amerikalı turist Howard Lewis (Forest Whitaker), çocukları için başkanın gelişini kaydederken başkana ateş eden kişiyi de görüntülediğine inanır. Kalabalığın yer alan bir diğer kişi ise tarihi olayı tüm dünyada ki milyonlarca televizyon izleyicisine aktarmakta olan Amerikalı haber yapımcısı Rex Brooks’tur (Sigourney Weaver).
Onlar ve diğerleri hikayelerini anlatırken, bulmacanın parçaları yerine oturmaya başlar; ve anlaşılır ki yüzeyin hemen altında şok edici gerekçeler yatmaktadır.Sitemizden Vantage Point 1080p türkçe dublaj izleyebilirsiniz.Sitemizde ki tüm Vantage Point izleyicilerine iyi seyirler dileriz.Bakış Açısı – Vantage Point 2008 Türkçe Dublaj HD 1080p İzle, Bakış Açısı – Vantage Point 2008 Türkçe Dublaj HD 1080p İzle, Bakış Açısı – Vantage Point 2008 Türkçe Dublaj HD 1080p İzle

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Polisiye

Etiketler: , , , , ,

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *